• Hedef Gümrük Müşavirliği

    Featured Img 1
  • Tüm Gümrük ve Mevzuat İşlemleri

    Featured Img 1
  • Müşavirlik Hizmetleri

    Featured Img 2

HAKKIMIZDA
HEDEF   GÜMRÜKLEME
; tüm ithalat, ihracat firmalarinin ihtiyaçlarini karsilamak ve gümrük  müsavirligi  hizmeti vermek amaciyla 20 yili askin süredir faaliyet göstermektedir.Kuruldugu günden bu yana " hizmette kalite" anlayisiyla, ilke ve prensipleriyle, araç - gereç ekipmaniyla ve müsteri çikarlarini en iyi sekilde korumayi ilke  edinen kadrosuyla HEDEF GÜMRÜKLEME sektörün önde gelen sirketleri arasindadir.

          Kadromuz  dahilinde bulunan  3 Gümrük  Müsaviri, 9 Gümrük  Müsavir Yardimcisi ve 15 diger personelimiz ile müsterilerimizi gümrükleme islemleri konusunda istedigi zaman bilgilendirmekte ve ön görüsmeler yapabilmekteyiz. Is takibi ile ilgili evrak akisini düzenlemek amaciyla moto-kurye servisimiz hizmet vermektedir.

           Gelisen ve degisen dünyamizda dis ticaret sektörüne hizmet verebilecek bir müsavirlik sirketi olmanin en iyi yolu tüm faaliyetlerde kaliteli  hizmeti saglayabilmektir. Sektörde varligimizi sürdürebilmemiz için, müsterilerimizin tüm beklentilerini  karsilamak, verimliligimizi sürekli arttirmak, gelisimimizi  sürdürmek, ve benzer kuruluslardan kalite farkiyla ayrilmak bir zorunluluktur.Bu amaçla, HEDEF GÜMRÜKLEME olarak müsteri memnuniyetini ön planda tutarak ve gelisen teknolojiyi de kullanarak sektöre çok yönlü hizmet vermekteyiz.

           Hizmetlerimizden en üst seviyede faydalanmak ve is birligimizin baslangicini olusturmak için lütfen bize ulasin.                  

Gerekli Belgeler


Gümrükçülük ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm belgelere buradan ulaşabilirsiniz.

Öneri ve Şikayetler


Öneri ve şikayetlerinizi buradaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

Faydalı Siteler


Gümrükçülük işlemleri ile ilgili işinize yarayacağını düşündüğümüz siteler burada...

Güncel Kurlar

Alış Satış
Dolar : 17.9366 TL 17.9689 TL
Euro : 18.4687 TL 18.502 TL

Genel Kur Tablosu için Tıklayınız